Cztery bramki Lewandowskiego Roberta w lidze niemieckiej!

05.10.2020, 13:16 0 komentarzy
Cztery bramki Lewandowskiego Roberta w lidze niemieckiej!

Fenomenalny mecz zagrał w popołudnie niedzielne najlepszy piłkarz naszej drużyny narodowej, czyli Lewy. Trzeba przyznać, że tak właściwie sam ograł drużynę Herthy. Polak rozegrał cały mecz. Na placu gry mogliśmy oglądać innego Polaka, czyli Krzysztofa Piątka, który wszedł w drugiej odsłonie pojedynku. Zdołał zanotować decydujące podanie przy trafieniu kolegi z drużyny. Druga odsłona starcia była bardzo emocjonująca.

Drużyna z Monachium ma za sobą pokrętny okres. Wpierw przegrali wysoko z zespołem Hoffenheim. W środę ograli BVB 3:2 w spotkaniu o trofeum. Pojedynek z zespołem ze stolicy miał potwierdzić, że przegrana przed tygodniem to wyłącznie przypadkowe zdarzenie. Przede wszystkim Lewandowski miał ochotę zaprezentować się z świetnej strony. Do spotkania z Herthą nasz napastnik miał na swoim koncie jedno trafienie w lidze niemieckiej.

Fantastyczna druga część meczu!

Gracze Bayernu solidnie weszli w ten mecz. Od początku starcia niesamowicie energiczny na placu gry był Robert Lewandowski. Miał możliwość na wstrzelenie gola, jednak jego atak był trochę nieudany. Parę minut później swoją akcję mieli piłkarze zespołu Herthy z Berlina. Lukebakio Dodi nie był w stanie umieścić piłki w siatce kapitana drużyny mistrza Niemiec, czyli Neuera Manuela. Warto przyznać, że piłkarze Herthy z Berlina ukazali się w fenomenalnej dyspozycji. To był niesamowicie dobry mecz.

Pierwsze trafienie w tym meczu wstrzelił piłkarz z Niemiec Mueller. Arbiter tego starcia bramki ostatecznie nie dopuścił. Zawodnik Bayernu był w tym przypadku na pozycji spalonej. Bayern mimo to non stop przeprowadzał akcję pod bramką drużyny ze stolicy Niemiec. Wkrótce futbolówkę do bramki bramkarza Herthy wpakował napastnik Bayernu, czyli Lewandowski. Pierwsza część tego spotkania skończyła się przewagą 1:0.

W końcu ten mecz piłkarski skończył się triumfem drużyny mistrza Niemiec 4:3. Trzeba przyznać, że ten mecz piłkarski był niezwykle emocjonujący.

Tagi:

Zostaw komentarz