TextBookers pisanie tekstów praca 2021

30.09.2021, 11:17 0 komentarzy
TextBookers pisanie tekstów praca 2021
Obecnie, strony internetowe są niczym innym jak wizytówką danej firmy, dlatego warto umieszczać na niej treści najwyższej jakości. Jeśli mowa o dobrych treściach, to przydatna może okazać się pomoc takiej osoby jak copywriter, który posiada wysoko rozwinięte umiejętności redagowania wartościowych oraz interesujących tekstów. Jego pierwszym i najważniejszym zadaniem jest stworzyć tekst, który będzie zgodny z zasadami content marketingu a także przyciągnąć i utrzymać uwagę czytelnika. Portal Textbookers jest specjalnie przygotowaną platformą dla osób, które cenią sobie szybką realizację oraz teksty najwyższej jakości.

Marketing w internecie stale się rozwija, w związku z tym również i rozrasta się copywriting online oraz zapotrzebowanie na niego. Nie jest to żadnym zdziwieniem, skoro właściwie każdego dnia tworzone są nowe strony internetowe, które potrzebują dobrych i wartościowych treści. Ze względu na to, zarówno mniejsze, jak i większe firmy, poszukują copywritera, który napisze dla nich tekst marketingowy lub specjalnie zoptymalizowany tekst na potrzeby pozycjonowania. Textbookers to platforma przygotowana z myślą o przedsiębiorcach, którzy poszukują zaufanego copywritera, który przygotuje teksty wysokiej jakości.

Copywriter oferta jest dostosowana do potrzeb klienta, ponieważ na stronie oferowanych jest aż 6 rodzajów tekstów. Są to opisy produktów, teksty specjalistyczne, a także teksty tematyczne, które są w pełni poprawne gramatycznie oraz językowo, w zależności od języka w którym są redagowane. W ofercie można znaleźć również teksty preclowe, teksty zapleczowe oraz opisy do katalogów które pisze wykwalifikowany copywriter SEO. copywriter.icu copywriter cennik cena .

Na Textbookersie, copywriterzy tworzą teksty w aż trzech językach, w języku angielskim, polskim oraz niemieckim. Cena za teksty tworzone przez pisarzy zatrudnianych przez portal jest optymalna, natomiast copywriting cennik jest dokładnie sprecyzowany i bardzo przejrzysty. O długości tekstu, doborze fraz oraz ich powtórzeń, klient decyduje według własnego uznania. Przystępną formą doładowania konta są punkty, które odpowiadają konkretnym kwotom. Copywriter cennik określa ilość punktów za 100 oraz 1000 znaków bez spacji, ze względu na to, każdy klient bez najmniejszego problemu może spokojnie policzyć, ile punktów będzie musiał przeznaczyć na interesujące go zlecenie. Jeżeli z jakichś powodów, klient zdecyduje, że zlecenie nie jest wykonane poprawnie, może je odesłać do poprawy. Obecnie na rynku zleceń dla copywriterów, serwis Textbookers posiada jedną z najciekawszych ofert, dotyczących tworzenia dobrych jakościowo tekstów na strony www.

Textbookers jest znany głównie z tego, że teksty są wykonywane szybko i zawsze na czas, dodatkowo są unikalne oraz dostosowane do potrzeb oraz indywidualnych oczekiwań klienta. Portal powstał z myślą o osobach, które chcą, żeby teksty były napisane szybko oraz zgodnie z zasadami content marketingu. Każdy copywriter freelancer może zacząć pracę na portalu, w wolnym czasie realizując teksty i otrzymując za to dogodne wynagrodzenie. Textbookers jest świetnym miejscem dla osób, które chcą się sprawdzić jako copywriter oraz dla osób, które chcą otrzymać teksty wysokiej jakości na swoją stronę www.
Nazwa firmy: TextBookers Sp. z o.o.
Adres: Cyfrowa 6
Kod pocztowy: 71-441 Szczecin