W Top Model zaczęła się rywalizacja!

24.09.2020, 14:17 0 komentarzy
W Top Model zaczęła się rywalizacja!

Top Model z pewnością przyciąga uwagę w jesiennej ramówce TVN, gdzie uczestnicy konkurują o tytuł Next Top Model. Ciekawe jury ale przede wszystkim prowadząca Joanna Krupa to przepis na sukces, czego dowodzą dziesiątki tysięcy widzów zgromadzonych przed odbiornikami telewizyjnymi. Do tego będzie można zobaczyć całkiem sporo rozpoznawalnych osób w świecie mody, jak chociażby redaktorki pism, znane modelki i światowej sławy fotografowie.

Tym razem konkurować ze sobą będzie czternaście osób, wśród których znajdują się też osoby ze srebrnym i złotym biletem. Bilet w kolorze złota jest przyznawany przez jury osobie, która posiada największe predyspozycje do stania się modelką lub modelem, dzięki czemu taki uczestnik bezpośrednio ląduje w domu Top Model. Z kolei bilet w kolorze srebra jest głosem użytkowników Internetu, którzy oddali głos swojego faworyta, który nie musi pojawiać się na etapie castingów i automatycznie trafia na bootcamp, czyli następny etap.

Co czeka widzów w tym sezonie Top Model?

Produkcja TVN daje możliwości rozwinięcia się oraz zapoznania się "od kuchni" ze światem modelingu, w związku z tym co roku zgłoszenia wysyła mnóstwo chętnych. Podczas każdego z odcinków uczestnicy wykonują różnorodne konkurencje, które będą sprawdzać, czy podołają oni wyzwaniom w w pełnym wyzwań świecie mody. Rolą jurorów jest ocena ich zmagań i zadecydowanie o tym, który zawodnik będzie musiał pożegnać się z programem w danym odcinku. Jest jeszcze możliwość powrócenia do programu po wyeliminowaniu, dzięki ingerencji Michała Piróga, który czuwa za kulisami, służąc wsparciem i pocieszeniem dla uczestników. Stawką jest podpisanie kontraktu z agencją modelek i modeli i sesja fotograficzna na okładkę w miesięczniku "Glamour". Podczas najnowszego sezonu również poznamy, kto zostanie następnym zwycięzcą programu. O ten tytuł zmaga się wielu ciekawych zawodników, dlatego też z pewnością warto będzie oglądać na bieżąco odcinki.

Tagi:

Zostaw komentarz

Ostatnio opublikowane