Technology

W finałowym pojedynku reprezentanci niemieckiej drużyny pokonali reprezentację Portugalii! Niemiecka drużyna narodowa zwyciężyła młodzieżowe mistrzostwo Europy!

07.06.2021, 15:35 0 komentarzy

Po przerwie trwającej dwa lata niemiecka drużyna kolejny raz siada na szczyt europejski w młodzieżowej piłce nożnej. Gracze szkoleni przez selekcjonera Stefana Kuntza zwyciężyli po niesamowicie wspaniałym spotkaniu z drużyną Portugalii rezultatem jeden do zera. Był to trzeci z rzędu mecz finałowy mistrzostw młodzieżowych Starego Kontynentu dla piłkarzy drużyny narodowej niemieckiej. W dwóch ubiegłych meczów zawodnicy Niemiec dwukrotnie spotykali się z zespołem Hiszpanii. Cztery lata temu ekipa niemiecka ograła zespół z Hiszpanii. Gracze hiszpańskiej drużyny 2 lata później zrewanżowali się i triumfowali w meczu finałowym 2:1. Kadra Niemiec w tym przypadku zobligowana była się zmierzyć z portugalską drużyną narodową, która także myślała o tym aby zwyciężyć to wartościowe trofeum. Jednak finalnie świętowali sukces zawodnicy z Niemiec rezultatem 1:0, a bramkę rozstrzygającą strzelił Nmecha na samym początku drugiej połowy.