Wygrana Chelsea Londyn nad Brighton.

14.09.2020, 10:48 0 komentarzy

Zawodnicy Chelsea FC fantastycznie zaczęli nowy sezon zmagań w angielskiej ekstraklasie. Dla garstki piłkarzy był to pierwszy mecz w koszulce klubu ze Stamford Bridge. Wielu fanów Chelsea wyczekiwało, by pooglądać nowych piłkarzy ekipy w grze. Należy podkreślić, iż zaprezentowali się z bardzo imponującej strony. To z pewnością jest to fenomenalna wiadomość dla Franka Lamparda. W tym momencie szkoleniowiec Chelsea FC ma do wyboru sporą ilość wartościowych graczy.

W ostatnich kampaniach w Lidze angielskiej Chelsea Londyn nie radziła sobie najlepiej. Kibice tej drużyny oczekują trochę więcej. Wielu sympatyków futbolu wyczekiwało na pierwsze minuty piłkarzy zakupionych z Ligi niemieckiej. Chelsea Londyn ma w tym sezonie poważne plany,jeśli chodzi o wyniki. Sympatycy Chelsea Londyn żywią nadzieję, że ich drużyna świetnie zainaugurują w rozpoczęty w sobotę sezon angielskiej ligi piłkarskiej.

Dobra postawa Chelsea FC w całym meczu z zespołem Brighton

Inaugurująca odsłona spotkania dostarczyła fanom obu drużyn sporo fajnych doznań. Gracze tworzyli dużą ilość akcji podbramkowych. W premierowej części tego starcia kibice obu zespołów oglądali tylko jedną bramkę. Futbolówkę do bramki wpakował Jorginho. Sędzia zarządził karnego po przewinieniu zawodnika Brighton na Wernerze. Do przerwy rezultat pozostał ten sam. W drugiej połowie rywal Chelsea FC musiał odrabiać straty.

Kibice liczyli na sporo więcej trafień oraz strzałów swoich graczy. W drugiej odsłonie spotkania widzieliśmy już więcej trafień. W tej sytuacji dokładniejsza była ekipa Chelsea. Początek kolejnej połowy był niezwykle fascynujący. Brighton dało radę doprowadzić do wyniku remisowego. Triumf Drużyny Lamparda był więc zagrożony. Zawodnicy The Blues mieli świadomość, iż kibiców Chelsea Londyn zadowoli wyłącznie wygrana.

Po trafieniu dla drużyny Brighton zawodnicy Chelsea FC wystartowali do kreowania sytuacji pod szesnastką rywali. Kilka chwil później drużyna Lamparda kolejny raz wyszła na prowadzenie w tym starciu. Strzelili dwie bramki. Ostateczny wynik tego meczu to 3:1 dla piłkarzy Chelsea. To bez wątpienia bardzo dobry start Premier League dla drużyny Chelsea.