Technology

Wywiad z księciem Harrym i Meghan Markle

18.03.2021, 15:16 0 komentarzy
Wywiad z księciem Harrym i Meghan Markle

Ostatnio, a więc 7.03 o 20 miał miejsce wywiad Oprah z księciem Harrym i księżną Meghan Markle. O rozmowie tej szybko stało się nieprawdopodobnie głośno i dalej jest to jeden z wiodących tematów w otoczeniu wszelkich mediów. Po wycofaniu się pary z królewskiej rodziny a także przeprowadzce do USA był to 1 łączony wywiad Meghan i księcia Harry'ego. W trakcie spotkania z Winfrey para wtajemniczyła nas w kwestii swych decyzji i przedstawiła osobistą wersję wydarzeń z uczestnictwa na dworze królewskim. Na rozmowie pojawiły się oskarżenia rasizmu, obojętności i utrwalania kłamstw pdo adresem Pałacu Buckingham.

Dodatkowo, w oparciu opublikowanego parę dni temu sondażu ośrodka YouGov Brytyjczycy w całym starciu w rodzinie królewskiej są właściwie po stronie królowej Elżbiety oraz pozostałych członków rodziny aniżeli Harry'ego i Meghan. Lecz nie da się zaprzeczyć, iż poparcie jest niezrównanie zróżnicowane, w zależności od upodobań politycznych oraz wieku. Tabloidy brytyjskie , że jeżeli tylko Meghan i Harry chcieliby kiedyś powrócić do królewskiej rodziny, to właśnie tym wywiadem stracili definitywnie swoją szansę. Ponadto poza wspomnianymi wcześniej kwestiami para królewska poruszyła też wątek tego, iż książe nie dostrzegał wcześniej, że jest on uwięziony, jak sam przyznał, a także temat myśli samobójczych Meghan.

Przedstawiciele kanału w serwisie społecznościowym jakim jest YouTube, którzy zajmują się szukaniem informacji Archie Manners i Josh Pieters, poprosili czwórkę znawców interpretujących w publikatorach sprawy rodziny królewskiej na omówienie wywiadu dwa dni przed publikacją. Eksperci, w tym przeszły prasowy sekretarz brytyjskiej królowej, przeanalizowali całą rozmowę, zarzucając w ten sposób Oprah Winfrey brak obiektywizmu natomiast Markle korzystanie z ostrego oraz bezkompromisowego języka. Wywiad Oprah z księciem Harrym a także Meghan został pokazany w wieczornym TVN24. Wówczas rozmowę tą podglądało średnio około milion widzów. Ta telewizyjna stacja stała się wtedy wiceliderem rynku, wyprzedzając tym samym Polsat i TVN.

Jednocześnie mówi się, że wywiad ten udowodnił informacje dotyczące Winfrey jako redaktorki, która potrafi wykrzesać z rozmówcy wszystko, wnikając w szczegóły. Biorąc pod uwagę niesłychane szczegóły książęcej pary media piszą o "telewizyjnej rozmowie dekady", jednak Oprah robiła to już wiele razy. Niewątpliwie trzeba przyznać, że temat ten będzie w ciągu zbliżających się tygodni zapewne nieprzerwanie omawiany.

Zostaw komentarz