Technology

Dalszy ciąg bardzo słabej gry mistrza kraju w naszej Ekstraklasie! Górnik pokonał piłkarzy Legii wynikiem 1 do 0!

22.11.2021, 13:28 0 komentarzy

Bez najmniejszych wątpliwości w trwających aktualnie rozgrywkach polskiej ligi warszawska Legia prezentuje się bardzo słabo. piłkarze Legii Warszawa to obecni mistrzowie polskiej ligi i należy o tym pamiętać, a w obecnej chwili zajmują pozycję w końcówce tabeli. Tragiczną serię graczy Legii miało ostatecznie zakończyć, lecz i w tym przypadku brakowało szczęścia do tego, aby wywalczyć pełną pulę punktów. Gracze Górnika Zabrze od początku tego starcia wyglądali na świetnie wytrenowanych i w pierwszej połowie drużyna gości nie była w stanie przeciwstawić się im. Po pierwszej części pojedynku zawodnicy gospodarzy prowadzili wynikiem 2:0 i wszystko na to wskazywało, że będzie to kolejna strata punktów mistrza kraju. Jednakże w pierwszych 15. minutach drugiej odsłony tego pojedynku gracze Legii zaczęli atakować i zdołali doprowadzić do rezultatu remisowego. Wówczas sympatycy piłki nożnej zebrani na stadionie mogli mieć nadzieje na wielkie emocje w końcówce starcia.

I faktycznie naprawdę pasjonujące były końcowe minuty meczu. Przede wszystkim za sprawą dyspozycji piłkarzy Górnika, którzy na koniec zwyciężyli to starcie. Gola dającego triumf strzelił w ostatniej minucie doliczonego czasu gry Kubica Krzysztof, który potrafił wykorzystać fenomenalne zagranie w wykonaniu Erika Janzy. Rozsądnie też wziąć pod uwagę to, że swoje pierwsze trafienie po transferze do naszej ligi zdobył zdobywca pucharu świata sprzed 7 lat, czyli Podolski Lukas. Z pewnością była to niesamowita chwila dla tego piłkarze. Natomiast warszawska Legia przegrała siódmy mecz z rzędu i w tej chwili plasuje się na 17 lokacie w ligowej klasyfikacji. Trzeba zwrócić uwagę, że jest to bardzo słaby wynik, jak na aktualnego mistrza Polski. Jeżeli Legia wciąż chce rozgrywać mecze w polskiej lidze to jej zawodnicy muszą powrócić do najlepszej dyspozycji. Mistrz polskiej ligi w innym przypadku niespodziewanie spadnie do ligi niżej.