Technology

Genialne starcie na inaugurację sezonu polskiej Ekstraklasy! Dużo trafień i triumf Rakowa nad reprezentantami gliwickiego Piasta!

25.07.2021, 10:40 0 komentarzy
Genialne starcie na inaugurację sezonu polskiej Ekstraklasy! Dużo trafień i triumf Rakowa nad reprezentantami gliwickiego Piasta!

Widzowie piłki nożnej otrzymali okazję żeby śledzić niesamowite widowisko na stadionie Piasta. W niedzielne popołudnie lokalna drużyna Piasta podejmowała na własnym boisku piłkarzy wicemistrza ligi polskiej. To niezwykle mocne połączenie jak na pierwszą rundę nowego sezonu polskich zmagań piłkarskich i dobrze wziąć pod uwagę to. Każdy futbolowy sympatyk z naszego kraju bez wątpienia był usatysfakcjonowany z oglądania tak dobrego spotkania. W trakcie starcia padło 5 goli i bardzo dobrze mieć świadomość tego, że obie drużyny były bardzo blisko sukcesu. To gracze zespołu wicemistrza PKO Ekstraklasy finalnie mogli się radować z pierwszego zwycięstwa w świeżo startującym sezonie polskich rozgrywek. Reprezentanci Piasta na premierowy triumf muszą czekać przynajmniej do następnego tygodnia, gdyż odnotowali przegraną wynikiem 2:3. Ich rywalami w drugiej kolejce będą zawodnicy mieleckiej Stali. Podopieczni szkoleniowca Waldemara Fornalika z pewnością będą mieli chęć się zrehabilitować po wpadce w pierwszej kolejce kolejnego sezonu polskich rozgrywek.

Zostaw komentarz