Technology

Kod promocyjny Betclic

20.10.2020, 08:54 0 komentarzy
Kod promocyjny Betclic

Zakłady sportowe - jakim sposobem można to opisać?


Obstawianie typów bukmacherskich polega na przypuszczeniu czy zajdzie dane wydarzenie, przeważnie sportowe jednakże bywają inne dziedziny. A więc w zakładach sportowych występuje gracz, inaczej część obstawiająca zajście, a z drugiej firma bukmacherska - spółka, która zatwierdza zakład na podanych wcześniej przez niego zasadach. Zazwyczaj zakłady przyjmowane będą na mecze piłki nożnej.


Gdzie rozpocząć obstawianie?


Krokiem fundamentalnym jest rejestracja u bukmachera internetowego.


Trzeba mieć na uwadze fakt, że na terenie Polski działa ustawa antyhazardowa, według której typy bukmacherskie mogą proponować jedynie postępujący według prawa operatorzy, posiadający zezwolenie na prowadzenie takiego biznesu. Rejestracja nowego konta gracza a także jego weryfikacja przez firmę bukmacherską to więc pierwszy i najważniejszy etap. Jeżeli więc jesteśmy pewni, że z obstawiania zamierzamy utrzymać realne wygrane, musimy skupiać się typowaniu konkretnej grupy wydarzeń, lubianej dziedziny albo typu zakładów, jak chociażby zakłady live. Tego rodzaju strategia pozwoli nam na dokładniejsze sprawdzanie tabelek, trafniejsze analizy a zarazem na wyższe wygrane w zakładach.


Jakim sposobem obstawić swój własny zakład na stronie bukmachera?


Każdy typer, wybierając konkretne zajście stawia daną sumę pieniędzy, którą chce postawić, po to by otrzymać daną sumę postawionych środków. Kwotę tę określamy jako stawką zakładu. Operator przyjmujący zakład przypisuje prawdopodobieństwo w kursie wyrażające czy dane zajście będzie liczone. Kurs okazuje się wyrażeniem prawdopodobieństwa powstania danego wyniku na kuponie bukmacherskim. Stawka zakładu zwielokrotniona przez kurs zakładu określa przyszłą wygraną albo stratę. Stawiając zakłady można więc nieźle zarobić, poprawnie typując dany zakład lub stracić postawione środki w przegranym zakładzie.


kod promocyjny betclic online


Czym są zakłady na żywo?


Wybieranie wydarzeń na żywo to najbardziej ceniona i jedna z ulubionych form stawiania zakładów przez typerów. Dzięki niej możliwe okazuje się zawieranie w chwili trwania konkretnego spotkania piłkarskiego. To nic innego jak nowoczesny rodzaj obstawiania, którą mają operatorzy zakładów. To właśnie poprzez typowanie na żywo mamy możliwość jednocześnie śledzić wydarzenie live oraz w danym momencie kontrolować i reagować na zajścia typując swoje typy.

Zostaw komentarz