Technology Technology Technology

Nadchodzi nowy system uwierzytelniania na Netflix. Współdzielenie konta z przyjaciółmi może okazać się wyraźnie bardziej skomplikowane!

08.06.2021, 15:39 0 komentarzy
Nadchodzi nowy system uwierzytelniania na Netflix. Współdzielenie konta z przyjaciółmi może okazać się wyraźnie bardziej skomplikowane!

Wielbiciele filmowych obrazów oraz seriali mogą stać się mocno zaniepokojeni, gdyż ze świata Internetu nadchodzą słabe ogłoszenia. Nazywana pod nazwą Netflix strona internetowa z VOD myśli nad tym aby wstrzymać użytkownikom dzielenie kont. Do tej pory była to naprawdę użyteczna i niesamowicie znana funkcja. Spora ilość użytkowników opłaca za jeden rachunek i oni mogą przebywać w różnych miejscach. Finalnie strona VOD Netflix nie potwierdziła pełnego zakazu kont podziału, jednakże zdecydowała sporządzić pewne utrudnienie. Netflix platforma internetowa z VOD planuje zatrzymać dzielenie kont użytkownikom, którzy nie mieszkają w tym samym mieszkaniu. Na ekranie telewizora ukazywać się będzie obwieszczenie, które na calu ma wymusić na konsumencie uwierzytelnienie tego, iż jest posiadaczem głównym. Zatwierdzający ciąg znaków na zapisany adres email lub nr telefonu zamierza wysłać ten gigant wśród portali internetowych VOD. W przypadku jak ten płatnicy abonamentu muszą wiedzieć o tym, iż mogą się pojawić modyfikacje w używaniu z serwisu VOD Netflix.

Zostaw komentarz