Niedługo rozpoczną się Mistrzostwa Europy w futbolu! Remisowy wynik w starciu narodowej drużyny Polski z rosyjską kadrą.

09.06.2021, 12:11 0 komentarzy
Niedługo rozpoczną się Mistrzostwa Europy w futbolu! Remisowy wynik w starciu narodowej drużyny Polski z rosyjską kadrą.

Bez żadnych wątpliwości piłka nożna to najbardziej popularna dyscyplina sportu w polskim państwie. Mnóstwo wielbicieli piłkarskich wyczekuje na zbliżające się wielkimi krokami europejskiego mistrzostwa i to nie powinno w sytuacji jak ta nikogo zaskakiwać. Zagra na nich kadra narodowa, która grać będzie w grupowych rozgrywkach z drużyną Hiszpanii, zespołem Słowacji a także szwecką kadrą. To nie są łatwi oponenci, ale mamy duże szanse na wyjście z grupy i warto powiedzieć o tym. Niesamowicie istotne będzie tutaj to, by zaprezentować się z najwybitniejszej strony. W ubiegłym tygodniu drużyna narodowa rozgrywała mecz towarzyski z rosyjską drużyną, która także pojedzie na europejskie mistrzostwa. Pierwszy raz od miesięcy fani piłki nożnej mogli być na obiekcie i byli bez wątpienia zadowoleni. Zabrakło jednak wielu podbramkowych akcji w tej batalii i na koniec reprezentacja narodowa zremisowała z drużyną rosyjską 1:1. Gola dla narodowej kadry Polski już w 4 minucie ustrzelił Świerczok, z kolei dla rosyjskiej drużyny trafił Wiaczesław Karawajew.

Zostaw komentarz