Technology

W inauguracyjnym pojedynku zmagań eliminacyjnych do Mistrzostw Europy 2024 czeska kadra narodowa pokonuje narodową reprezentację Polski!

26.06.2023, 10:10 0 komentarzy
W inauguracyjnym pojedynku zmagań eliminacyjnych do Mistrzostw Europy 2024 czeska kadra narodowa pokonuje narodową reprezentację Polski!

Przegrana polskiej drużyny narodowej w pierwszym meczu zmagań eliminacyjnych do Euro 2024 - fenomenalny pojedynek narodowego zespołu Czech!

Ubiegły mundial w wykonaniu piłkarskiej reprezentacji Polski nie był zbyt udany. Polscy piłkarze rzecz jasna dali radę wywalczyć awans do fazy play-off, jednak nie wszystkim podobał się styl, w jakim tego dokonali. Fani piłki nożnej z Polski zgodnie uważali, że zmiana na stanowisku selekcjonera jest wymagana. I między innymi z tego powodu prezes PZPN Cezary Kulesza zdecydował się na przerwanie umowy z Czesławem Michniewiczem. Kolejnym selekcjonerem narodowej kadry Polski został Fernando Santos, którego pierwszym ważnym przeciwnikiem była czeska reprezentacja. Było to pierwsze starcie w zmaganiach eliminacyjnych do Mistrzostw Europy 2024 i niesamowicie ważne było to, aby zwyciężyć.

Nastroje w drużynie Polski Przed pierwszym gwizdkiem sędziego były fenomenalne, jednak weryfikacja nadeszła naprawdę szybko. Czeska drużyna narodowa bowiem zdołała strzelić dwa gole już po 3 minutach pojedynku. Zarówno dla zawodników, jak i kibiców zgromadzonych na stadionie w Pradze to było wielkie zaskoczenie. Od pierwszych minut spotkania piłkarze narodowej kadry Czech prezentowali się znacznie lepiej od naszych graczy i nic nie wskazywało na to, iż w drugiej połowie to się odmieni. W drugiej połowie spotkania drużyna Polski grała trochę lepiej, jednakże to piłkarze z Czech zdobyli gola numer 3. Jan Kuchta był zdobywcą gola numer 3 w 64. minucie tego meczu. Zawodnicy polskiej drużyny dali radę zdobyć tylko jedną bramkę na 3 minuty przed zakończeniem spotkania. Trzeba podkreślić fakt, iż ten mecz w wykonaniu polskiej reprezentacji piłkarskiej był kiepski. Szkoleniowiec z Portugalii Santos z pewnością nie w ten sposób debiut w naszej kadrze. W drugim starciu zmagań eliminacyjnych drużyna polska mierzyć się będzie z albańską reprezentacją narodową. Bez najmniejszych wątpliwości w tym spotkaniu drużyna polska musi zdobyć trzy punkty.

Zostaw komentarz