Technology

Wspaniałe przeżycia w ostatnich piętnastu minutach meczu z angielską piłkarską reprezentacją! Damian Szymański strzelił trafienie i nazwany został bohaterem polskiej drużyny!

09.09.2021, 12:31 0 komentarzy
Wspaniałe przeżycia w ostatnich piętnastu minutach meczu z angielską piłkarską reprezentacją! Damian Szymański strzelił trafienie i nazwany został bohaterem polskiej drużyny!

Reprezentacja piłkarska Polski rozgrywająca pojedynki na byłym stadionie dziesięciolecia jest niezwykle trudna do ogrania i jesteśmy świadomi tego od dekady. Tracimy bramki na tym obiekcie naprawdę bardzo rzadko i należy przyznać, iż ogromna w tym zasługa wielbicieli piłkarskich z Polski. Gdy Narodowy jest wypełniony do ostatniego krzesełka piłkarze naszej kadry dostają nadwyżkowego przypływu energii. W kwalifikacyjnych zmaganiach do mundialu podopieczni trenera Sousy prezentują się do tej pory naprawdę nieźle, jednak ich dyspozycja jest oddalona od ideału. Polskich piłkarzy w środowy wieczór czekał naprawdę skomplikowany test, jakim z pewnością był mecz z wicemistrzami Europy. To jak trudnym przeciwnikiem w dziejach starć polskiej kadry są angielscy reprezentanci ma świadomość tego każdy piłkarski fan z naszego kraju. Nie było miejsca na wahania w tym przypadku, ponieważ niezwykle istotne było zdobycie maksymalnej liczby oczek.

Kadra Polski przed tym pojedynkiem była odgórnie skazywana na klęskę. Na pewno bardzo dobrze zwrócić uwagę na fakt, że zawodnicy z Polski zazwyczaj naprawdę bardzo potrafią się zmotywować na mecze ze znacznie mocniejszymi. Podczas tego meczu było podobnie i trzeba zaznaczyć to, przez bardzo długi czas mogliśmy nawet myśleć, że polska kadra mogłaby rywalizować o 3 punkty z piłkarską reprezentacją Anglii. To było niezwykle ciężkie starcie dla narodowej drużyny Polski i bez żadnych wątpliwości należy ich chwalić za rywalizację do samego końca. Mogło się wydawać, że to może być zakończenie marzeń o dobrym wyniku, w sytuacji, gdy gola w osiemdziesiątej minucie zdobył Kane Harry. Polska narodowa kadra jednak nie miała w planach odpuścić i do ostatnich minut tego meczu poszukiwała szansy do zdobycia gola. Gracz AEK-u z Aten Szymański Damian w dodatkowym czasie gry, który doliczył arbiter ustrzelił gola na wagę wyniku remisowego. Z całą pewnością to była świetna chwila dla tego uzdolnionego piłkarza. Drużyna Polski w rozrachunku końcowym zdołała wywalczyć korzystny rezultat na stadionie w Warszawie w batalii z narodową kadrą Anglii i takim sposobem wciąż ma duże szanse na dostanie się do mistrzostw świata w Katarze.

Zostaw komentarz