Technology

Wygrana Olympique z Marsylii wynikiem dwa do jednego w ekstraklasie francuskiej i fantastyczne trafienie Arkadiusza Milika!

13.02.2022, 13:26 0 komentarzy
Wygrana Olympique z Marsylii wynikiem dwa do jednego w ekstraklasie francuskiej i fantastyczne trafienie Arkadiusza Milika!

Fani piłkarscy z Francji w ostatniej dekadzie nie powinni narzekać na niedobór sukcesów. Piłka nożna jest na ten moment ulubioną dyscypliną sportu we Francji i to nie podlega żadnej wątpliwości. Fani futbolu francuscy w dalszym ciągu są głodni kolejnych sukcesów, gdyż uwielbiają futbol. Francuska narodowa drużyna była niesamowicie mocna w poprzednich latach, czego idealnym dowodem jest to, że są obecnymi mistrzami świata. francuscy futbolowi sympatycy śnią również o tym, żeby francuski klub dał radę sięgnąć po sukces w europejskich pucharach i należy wziąć to pod uwagę. O krok od tego pucharu było PSG dwa lata temu, gdy awansowali do finału Champions League. Jednak przegrali z Bayernem w finałowym starciu, w jedenastce którego występował najwybitniejszy zawodnik polskiej narodowej kadry Lewandowski. Na chwilę obecną na francuskich stadionach możemy śledzić poczynania Milika, który występuje w ekipie Olympique Marsylia.

Na wstępie trzeba zwrócić uwagę, iż Arkadiusz Milik nie ma aktualnie łatwej sytuacji w klubie. Przez długi czas polski zawodnik miał kłopot ze strzelaniem bramek i dlatego też selekcjoner Olympique Marsylia postanowił posadzić go na rezerwie. Polski zawodnik mnóstwo razy udowadniał już jednak, że nie trzeba go skreślać i warto dawać mu szansę. Świetnym przykładem tego jest choćby to, iż w poprzednim meczu napastnik z Polski zdołał strzelić hat-tricka. Bez żadnych wątpliwości był to świetny zwiastun przed następnym starciem, jednak zawodnik z Polski ponownie zaczął pojedynek na ławce. Olympique Marsylia w tym starciu rywalizował z FC Metz i długo na tablicy wyników wyświetlał się remisowy wynik. Selekcjoner Olympique z Marsylii w 76 minucie starcia zdecydował się wpuścić do gry Milika. W to, że Arkadiusz Milik zdoła odmienić przebieg pojedynku bez cienia wątpliwości niewiele fanów Marsylii wierzyło. Po 6 minutach gracz z Polski dostał perfekcyjne podanie i strzałem z przewrotki zmienił rezultat spotkania. Ten strzał napastnika z Polski był cudownej urody i dyskutowali na temat tego specjaliści z całej Europy. Wielbicielom futbolu z Polski zostaje liczyć, że dzięki tej bramce sytuacja Milika w Olympique Marsylia przemieni się na lepsze.

Zostaw komentarz