Technology

Zakończyła się przygoda wicemistrza ligi polskiej z pucharami europejskimi! Belgijski Gent okazał się za silny i zdeklasował Raków!

31.08.2021, 09:37 0 komentarzy
Zakończyła się przygoda wicemistrza ligi polskiej z pucharami europejskimi! Belgijski Gent okazał się za silny i zdeklasował Raków!

Na pewno należy wziąć pod uwagę fakt, iż wicemistrz polskich rozgrywek świetnie prezentował się w kwalifikacjach do rozgrywek europejskich w tym sezonie. Wicemistrzowie polskiej PKO Ekstraklasy z całą pewnością pokazywali się najkorzystniej z grupy klubów, które walczyły o granie w europejskich pucharach. Przygoda wicemistrza polskiej ligi niestety dobiegła końca, gdyż belgijski Gent był zdecydowanie bardziej wymagającym przeciwnikiem. Pojedynek pierwszy piłkarze selekcjonera Marka Papszuna co prawda wygrali rezultatem 1:0, jednak w starciu rewanżowym o wiele lepiej przygotowani byli gracze zespołu belgijskiego. W drugim spotkaniu Gent zwyciężyło wynikiem trzy do zera i zapewniło sobie miejsce turnieju Ligi Konferencyjnej. Pomimo porażki sympatycy piłkarscy z naszego kraju mogą być dumni z dyspozycji piłkarzy wicemistrza polskiej PKO Ekstraklasy. Dobrze podkreślić to, że mimo to iż dla Rakowa z Częstochowy to był debiut w kwalifikacjach europejskich to poradzili sobie imponująco.

Zostaw komentarz